Používáme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování obchodu, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. Zavřít okno

Vítejte ve světě požitků!

V našich ambiente prodejnách najdete pod vlastní značkou produkty od vybraných vín, sypaných čajů, čerstvě pražené kávy, jemného sušenkového pečiva přes ušlechtilé čokolády s původem, opravdový marcipán z mandlí, delikátní jemný nugát či sladkosti z ovocného želé nebo vynikající ovocné gumy.

Opravdovým klenotem v našich ambiente prodejnách je luxusní pralinkotéka nabízející více než 60 druhů pralinek a lanýžů, která je doplňována neustále o sezónní novinky. Jsou to mistrovské kousky od našich čokolatiérů, skutečné šperky z těch nejjemnějších čokolád a krémů. Ruční špičková mistrovská práce s dlouholetou tradicí.

arko DNES

cms-img

PROVOZOVATEL:

První Pálavská, s.r.o.
Ostrovského 253/3
150 00 Praha 5
IČO: 25520237, DIČ: CZ25520237

e-mail: office@arko-arko.cz

bank. spojení: KB Praha 5
č. ú. 19-7489000277/0100

KONTAKTUJTE NÁS

1. e-mailem na info@arko-arko.cz
2. nějakou z našich prodejen ZDE 
3. poštou na adrese: První Pálavská, s.r.o., Ostrovského 253/3, 150 00 Praha 5

U nás budou všechny smysly osloveny. Fantastická vůně čerstvě pražené kávy z vlastní pražírny nenechá žádného milovníka kávy bez povšimnutí. Nejlepší druhy  arabiky dovážíme z celého světa. Kávu pražíme šetrně, jemně a velmi pomalu minimálně 12 – 15 minut při teplotě 210 st. C. Jen tak můžeme docílit tu správnou chuť a aroma, kterou káva nabízí. Kávu pražíme přímo podle objednávek a zavážíme ihned do našich prodejen. Netvoříme žádné zásoby. Tak mohou naši zákazníci koupit kávu již do 3 dnů od upražení. Je to mistrovská práce vyžadující dlouholeté zkušenosti zkušených mistrů v naší pražírně. Kávu pražíme již od roku 1948.

Dále nabízíme široký sortiment dárků k různým příležitostem. Bohatá nabídka je neustále doplňována sezónními produkty o dárky nejen na Vánoce, Velikonoce, sv. Valentýna, Den Matek, Den dětí, ale i např. čerstvou sklizní jahod či chřestu z jemného nugátu, která bohatě okouzlí Vaše chuťové smysly. Zahradní sklizeň ovoce a zeleniny z ušlechtilého marcipánu  či čerstvě napečené podzimní perníčky báječně zpříjemní podzimní náladu.

 Tak vítejte ve světě arko.                                             Ve světě labužníků a požitkářů.

vaše arko